Informare Apa Serv: Se sistează furnizarea apei potabile între orele 12.00-20.00
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/11/Untitled-1-119.jpg)
Pentru remedierea unei avarii ĺa reteaua de distributie a apei potabile, APA SERV este nevoita sa sisteze furnizarea apei potabile astazi, 16.11.2019 intre orele 12:00 – 20:00.
Sunt afectati de lipsa apei potabile consumatorii din satul Scaricica, comuna Alexandru cel Bun.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectati pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariei intr-un timp cat mai scurt și pentru reluarea furnizarii apei potabile.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul APA SERV care functioneaza nonstop, la numarul de telefon 0233 233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu .
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)