Informare Apa Serv: probleme cu furnizarea apei potabile astăzi, 5 noiembrie
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/11/apa-oprita-2.jpg)
Pentru remedierea unor avarii la reţeaua publică de distribuţie a apei potabile, Compania Județeană Apa Serv S.A. este pusă în situaţia neplăcută de a sista furnizarea apei potabile astăzi, 05.11.2020, în:
- Comuna Alexandru cel Bun, sat Bistriţa – strada Plopusor, între orele 11.30-16.00;
- Comuna Bălţăteşti, între orele 11.30-14.00;
- Oraşul Tg. Neamţ – străzile: Păstorului, 1 Mai, Valea Seacă, între orele: 11.30-14.00.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariilor într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)