A început amenajarea aleilor din Cimitirul Pietricica
A început amenajarea aleilor din Cimitirul Pietricica și a trotuarelor ce duc spre cimitir.
Se vede cu ochiul liber că de când cimitirele au o nouă administrație lucrurile se mișcă spre mai bine și parcă și municipalitatea se implică altfel.
Aceste lucrari trebuiau efectuate de mult, dar e bine și mai tarziu decât niciodată. Sperăm ca în cel mai scurt timp pietrenii să poată merge în condiții civilizate la mormintele din Cimitirul Pietricica.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Vechiul director a facut gardul si avea si alte ginduri dar pungile actionarilor companiei private erau mult prea mari si dorinta de imbogatire rapida mult prea mare