Începe deratizarea pentru rețeaua de canalizare pluviala a Municipiului Piatra-Neamț
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/07/image-3.png)
SC Salubritas SA va executa serviciul de deratizare pentru rețeaua de canalizare pluviala a Municipiului Piatra-Neamț, in perioada 26 – 30 Iulie 2021.
De asemenea, vă informăm că executăm serviciul de deratizare și în baza comenzilor primite de la asociațiile de proprietari/locatari sau a solicitărilor primite de la persoane fizice/juridice.
Pentru detalii sau comenzi, apelati la nr. tel 0233 236 771 / 0743 098 987 sau pe mail la [email protected]
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)