Incendiu în parcarea unui operator economic din Piatra-Neamț
Astăzi, în jurul orei 12:25, prin apel la 112, pompierii au fost înștiințați că iese fum de la un autoturism parcat în incinta unui operator economic din Piatra Neamț.
La locul indicat s-au deplasat pompierii Detașamentului de Piatra Neamț cu două autospeciale de stingere și au lichidat incendiul, în urma căruia a fost afectată instalația electrică de la compartimentul motor al mașinii, a transmis ISU Neamț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)