Încă o seară de distracție și voie bună la Târgul de Crăciun
Luni, 5 decembrie, în ajun de Moş Nicolae, în cadrul Târgului de Crăciun, pe scena de la Curtea Domnească, începând cu ora 18:00, au evoluat copiii de la Grupul „Allegria”. De la ora 19:00 au urcat pe scenă componenții grupurilor băcăuane „Rewind” și „Playlist. Finalul programului a aparținut solistei Ester, care a urcat pe scenă la ora 20:00 și a încântat publicul cu melodiile ei. Artista este studentă la Conservator, iar cele mai cunoscute melodii sunt: „1000 de motive” (featuring Phelipe) și „Sub aripa ta” (featuring Vescan).
Distracția va continua și mâine la Târgul de Crăciun de la Neamț, cu concerte la fel de interesante.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)