În continuare, cei puși politic pe funcții de către PNL nu au nici măcar bunul simț să se prezinte
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/12/female-2067462_1920-1024x461.jpg)
După cum știe toată lumea, după ani de zile de m**e PSD, a venit la putere PNL care a păcălit pe toată lumea că nu va face la fel ca PSD-ul și fix la fel au făcut, dacă nu chiar mai rău pe alocuri. S-au apucat să își pună pe funcții de conducere, pe criterii politice, tot felul de personaje care, de când au fost montate, nu au avut bunul simț să facă măcar o conferință de presă să se prezinte în fața oamenilor din banii cărora sunt plătiți.
La Ape, la AJOFM, city manager la primărie etc. O mulțime de funcții de conducere ocupate de persoane care în marea lor parte nici nu au făcut minimul efort de a se prezenta. De ce? Poate pentru că mulți dintre ei sunt incompetenți și le e frică să nu afle toată lumea.
Iosub Robert
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
”de când au fost montate”, sper că nu vă găndiți la împerechere în vederea reproducerii (înmulțirii)!