In baza primariei , pietrenii s-au apucat de astupat gaurile din asfalt
In baza ca vine primaria sa faca ceva un pietrean s-a apucat si a astupat una dintre gropile din fata bisericii catolice . Desigur ca nu putem dezvalui identitatea pietreanului deoarece orice interventie asupra partii carosalibe din partea oricarui cetatean al municipiului se sanctioneaza conform legii cu amenzi usturatoare si daca se repeta, chiar si cu dosar penal .
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)