În atenţia candidaţilor la colegiile naţionale militare
Centrul Militar Județean Neamț transmite că a fost publicată „Metodologia înscrierii candidaților, organizării și desfășurării admiterii în colegiile naționale militare, în anul școlar 2020-2021″.
Conținutul acesteia poate fi vizualizat sau descărcat AICI
Dosarele candidaţilor declaraţi „Admis” la selecţie şi „Apt” la examinarea medicală se primesc la birourile informare-recrutare până la data de 19 iunie 2020.
Succes tuturor candidaţilor!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)