(IMAGINI) Brad căzut peste un gard și o casă. Un alt arbore căzut peste un autoturism
În această dimineață un echipaj de pompieri cu o autospecială de stingere cu modul pentru descarcerare a intervenit în orașul Târgu Neamț, pe strada Mărășești, pentru degajarea unui arbore (brad) căzut peste un gard și o casă.
SVSU Târgu Neamț a intervenit pe strada Eternității pentru degajarea unui arbore căzut peste un autoturism parcat, a transmis cu câteva momente în urmă Lt. Irina Popa, purtătorul de cuvânt al ISU Neamț.
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/08/brad-2-1024x519.jpg)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/08/brad-1024x509.jpg)
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)