Hotelul Central la un nou nivel în ceea ce privește bucătăria
Sâmbătă seara, Hotelul Central a prezentat noua linie a bucătăriei și noul bucătar cu care vor colabora. Invitații au avut ocazia să guste și câteva preparate. Impresia unanimă a fost una pozitivă, noul bucătar reușind să facă câteva combinații de gusturi diferite în aceeași mâncare, lucru extrem de greu și de periculos, granița între succes și eșec fiind foarte subțire când te aventurezi la astfel de combinații gastronomice.
Sperăm ca în curând să vedem noi meniuri la Hotel Central și pietrenii să se poată bucura de combinațiile culinare care li se păreau imposibile până acum .
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)