Hot prins in flagrant
În seara de 3 aprilie a.c., în jurul orei 23.00, Politia municipiului Roman a fost sesizată de un bărbat din municipiul Roman despre faptul că, în timp ce se afla la balconul locuintei sale, a observat o persoană care se afla în autoturismul său. Bărbatul a reusit să retină persoana, înainte ca aceasta să sustragă bunuri. Politistii au identificat respectiva persoană ca fiind G. Victor, de 44 de ani, din Roman. În cauză a fost întocmit dosar penal sub aspectul comiterii infractiunii de tentativă la furt calificat.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)