Holograf vine in Piatra-Neamt pe 25 octombrie
Trupa Holograf susţine turneul naţional “Cât de departe” ajungând pe data de 25 octombrie în Piatra-Neamţ. Membrii trupei vor susţine un spectacol ”incendiar” începând cu ora 19:00 la Sala Polivalenta. Biletele se pot achiziţiona de la Casa de Cultura a Sindicatelor sau cerând informaţii suplimentare la numărul de telefon 0748301685. Aşadar vă aşteptăm în număr cât mai mare.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)