Ghișeu pentru plata taxelor și impozitelor la sediul primăriei
Primăria municipiului Piatra-Neamț dorește să vină în sprijinul contribuabililor și să faciliteze posibilitatea de efectuare a plății taxelor și impozitelor. Din acest motiv, începând, cel mai probabil, cu luna aprilie 2016, se va înființa un ghișeu la sediul primăriei, la camera 20 – relații cu publicul. La acest ghișeu, contribuabilii vor putea plăti taxele și impozitele datorate bugetului local.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)