Găsit decedat într-un loc public. Nu s-a mai putut face nimic
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/01/mort.png)
Ieri, 27 ianuarie în jurul orei 10.22, un echipaj al ambulanței a intervenit pentru un pacient în vârstă de 60 ani, în Timișești, Dumbrava.
Potrivit comunicatului transmis de către Serviciul de Ambulanță Județean Neamt, bărbatul a fos găsit decedat într-un loc public. Echipajele medicale ajunse la fața locului nu au putut decât să constate decesul, pacientul rămânând la locul solicitării.
Condoleanțe familiei!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)