[FOTO] Au început lucrările la podul de la Preluca
După cum vă spuneam în urmă cu câteva săptămâni, lucrarea de reabilitare a podului de la Preluca a fost adjudecată de o firmă care a și început lucrările. Nu știm ce vor spune acum toți cei care ne povesteau că președintele Consiliului Județean, Ionel Arsene, s-a pozat degeaba împreună cu ministrul Transporturilor la podul de la Preluca, dar iată că lucrările au început și oamenii s-au ținut de cuvânt.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)