[FOTO/ACUM] Accident în Piatra-Neamț
În zona Sarata, un automobil s-a izbit violent de un camion parcat pe partea dreaptă a drumului. Mașina a fost grav avariată, dar cei care erau înăuntru au scăpat cu viață, fără să aibă traume deosebite.
Poliția se află la fața locului, pentru cercetări.
Revenim cu informații
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Dupa urma aia de franare de 500 de metri, cred ca mergea cu MAXIM (1)50 de km la ora…
eu nu inteleg de ce politia nu-si face datoria…Bai, daca este semn „Oprirea Interzisa” de ce opresti bai neam de manivela?Mai sunt strazi cu pastfel de probleme: 1decembrie, cetatea neamtului, petru movila..
mergea foarte incet,ce-i drept….