Final de zi tragic. Profesorul Mihaela Ciorsac a trecut la cele veșnice
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/01/82646575_975359149531494_3607969319746535424_n-1024x512.png)
Mihaela Ciorsac, profesor la Liceul Tehnologic Economic-Administrativ din Piatra-Neamţ, a decedat.
După o zi extrem de tristă, în care directorul de îngrijiri medicale de la Spitalul Județean de Urgență Piatra-Neamț, Anca Patriche, și consilierul local Paul Pintilie au trecut la cele veșnice, vestea decesului Mihaelei Ciorsac, un cadru didactic dedicat profesiei sale, aduce un nou val de tristețe în comunitate, mai ales în rândul familiei, colegilor și elevilor.
Sincere condoleanțe! Drum lin spre veșnicie!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Condoleanțe
Condoleante celor trei familii îndoliate!