Există și situații comice în pandemie: „certificat verde pentru hamster, îmi dați?”
Nu e o noutate faptul că la mai toate DSP-urile din țară s-au adresat fel și fel de întrebări – unele destul de logice, altele de-a dreptul amuzante. O tânără din Iași a reușit cu siguranță să descrețească frunțile angajaților atunci când a sunat să întrebe cum procedează cu hamsterul ei, alături de care vrea să călătorească în străinătate.
Ce a declarat directorul DSP Iași – continuarea pe stirinationale.eu AICI – CLICK.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)