Dosare penale pe banda rulanta pentru bugetarii nemteni
O mare parte din bugetarii nemteni care au bagat trompa in banul public vor avea mari surprize . O parte din plangerile penale au devenit dosare , o parte sunt pe drum si o alta parte se afla in proces de formulare .
Mai toate deconcentratele vor avea parte de acest mic jihad dar nu for scapa nici firmele de sub conducerea CJN sau a primariilor din judet .
Pentru moment se discuta, pe surse , de dosarele Apa Serv , Urban, Troleibuzul , SJU Neamt , Drupo, DSP, ISC , doua firme ale primariei din Roman , doua din Targu Neamt si altele .
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)