Doliu la IPJ Neamț
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/10/doliu-1024x512.png)
Inspectoratul de Poliție Județean Neamț deplânge stingerea fulgerătoare din viață, la doar 46 de ani, a colegului nostru agent șef principal de poliție Bobu Remus Vasile, din cadrul Poliției municipiului Roman!
Pe această cale aducem un ultim omagiu celui ce a fost un bun coleg, ce va rămâne pentru totdeauna în amintirea noastră, transmitem sincere condoleanțe familiei îndoliate și exprimăm profunda compasiune pentru pierderea suferită.
Dumnezeu să-l odihnească în pace!
COMUNICAT
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)