Doi motănei iubibili și smotocibili, bine crescuți, disponibili pentru adopție (Piatra-Neamț și împrejurimi) – Se asigură transport
UPDATE: MOTĂNEII AU FOST ADOPTAȚI, MULȚUMIM TUTUROR!
Disponibili pentru adopție în Piatra-Neamț doi motănei care au venit pe lume acum aproximativ 2 luni. Mama a fost salvată de pe străzi deja gestantă iar acum a venit timpul ca cei doi juni să își găsească oamenii lor pe care să îi încânte cu torsul și plăcințelele…iubitorii de pisicuțe știu cu siguranță despre ce e vorba-n propoziție. Sunt deparazitați, curați și dornici de a deveni independenți (ca toți „tinereii” care cred că mama e mereu mult prea pisăloagă – valabil și la pisicuțe).
Se asigură transport gratuit în Piatra-Neamț și împrejurimi. Ideal ar fi să plece împreună dar se pot adopta și separat.
Poze cu minunățiile:
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/miau-1.jpg)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/miau-2.jpg)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/miau-3.jpg)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/miau-4.jpg)
V-am convins?
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)