Doi căței abandonați, spre adopție (urgent)
Acești doi pui abandonați au fost găsiți recent și ținuți la adăpost de frig de o persoană cu suflet mare. Din păcate, această persoană nu are posibilitatea de a-i ține pe termen lung. Sunt vioi și sănătoși și au nevoie de o familie care să aibă grijă de ei.
Vor fi o rasa de talie mare, au cam 3 kg.
Se află în Piatra-Neamț.
Contact: 0742823788 (Karina)
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)