Doar la Piatra-Neamț o trecere nouă pentru pietoni poată fi proiectată să iasă din boscheți
Doar la Piatra-Neamț vezi așa ceva. O trecere pentru pietoni a fost proiectată să iasă în mod dubios dintre două scuaruri și aceiași proiectanți s-au gândit să pună pe marginile începutului trecerii pentru pietoni copaci.
Astfel, am obținut la Piatra-Neamț prima trecere pentru pietoni care va ieși dintre copaci. Pentru moment norocul este că sunt mici, dar când vor crește va fi o adevărată aventură să fii pieton sau șofer în această zonă.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Cam cârcotaș