Doamna Ramona David, reconfirmată președinte al OFSD Piatra Neamț
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/psd.jpg)
Cu câteva zile în urmă, la data de 28 septembrie, doamna Ramona David a fost realeasă președinte al OFSD Piatra Neamț. Ulterior, președintele PSD Neamț, domnul Daniel Harpa, a transmis un mesaj în care asigură Organizația Femeilor Social Democrate că vor avea parte tot sprijinul său:
„Sunt încrezător că doamnele social democrate din Piatra Neamț vor realiza lucruri minunate cu doamna Ramona David reconfirmată în funcția de președinte OFSD Piatra-Neamț.
Aveți parte de tot sprijinul meu, în calitate de președinte interimar al PSD Neamț, pentru proiectele care pun accent pe nevoile pietrenilor.
Felicitări și mult succes în continuare!”, a transmis Daniel Harpa, președintele PSD Neamț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)