Din nefericire, a fost prea târziu. A murit pe casa scării
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/09/mort-1024x512.png)
Un echipaj al Serviciului de Ambulanță Județean Neamț a intervenit ieri, 31 august în Târgu Neamț. La locul solicitării a fost găsită o femeie în vârstă de 76 de ani căzută pe casa scării, în stop cardio-respirator și cu un traumatism cranio-cerebral.
În ciuda manevrelor de resuscitare, a fost declarat decesul acesteia. Tragedia s-a petrecut în jurul orei 14.15.
Condoleanțe familiei!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)