Din cauza unei avarii se oprește apa pe strada Sătencei din satul Scăricica
Pentru remedierea unor avarii la reţeaua publică de distribuţie a apei potabile, Compania Județeană APA SERV S.A. este pusă în situaţia neplăcută de a întrerupe temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă, astăzi 29.07.2024, în intervalul orar 09.00-17.00 pe strada Sătencei din Sat Scăricica – Comuna Alexandru cel Bun.
Relații suplimentare pot fi obținute la numărul de 0233233340 sau consumatorii noștri pot accesa site-ul Companiei www.apaserv.eu.