Din cauza fenomenelor meteo, o localitate este afectată. Zeci de consumatori au rămas fără energie electrică
Ca urmare a manifestării fenomenelor meteo periculoase, Delgaz Grid ne-a informat că la ora 08:00 localitatea Dumbrava este afectată din punct de vedere al alimentării cu energie electrică. 43 de consumatori nu sunt alimentați cu energie electrică. Se lucrează pentru remedierea defecțiunilor, a transmis Irina Popa, purtătorul de cuvânt al ISU Neamț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)