Dimineață fără apă în cartierul Sarata
ApaServ anunţă întreruperea furnizării apei potabile, în ziua de 07.10.2016, între orele 08:00-13:00, în loc. Piatra-Neamț, Cartierul Sarata, în vederea remedierii unei avarii la rețeaua de apa.
Stimați consumatori, vă informam că este posibil ca la reluarea furnizării serviciului de alimentare cu apă, apa să aibă o culoare diferită și să conțină anumite suspensii. Se recomanda să utilizați această apă numai în scopuri menajere.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Toata ziua !!!