Desfășurare impresionantă de forțe pentru salvarea a doi oameni blocați într-o mașină care s-a scufundat. N-a fost să fie…(FOTO)
Un grav accident rutier a avut loc, marți la amiază în localitatea Liteni, județul Suceava. Șoferul unui autoturism a pierdut controlul asupra direcției de deplasare și a ajuns cu mașina în apă. Două persoane și-au pierdut viața.
La locul evenimentului a fost o desfășurare impresionantă de forțe – atât pompierii din cadrul ISU Suceava cât și colegii acestora de la ISU Botoșani au făcut tot ceea ce a fost omenește posibil pentru salvarea celor două persoane rămase blocate în autoturismul scufundat.
Mai multe detalii precum si un video impresionant de la locul evenimentului, pe stirinationale.eu AICI.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)