Decizie de continuare a procedurii de avizare a Planului Județean de Gestionare a Deșeurilor Neamț pentru perioada 2019-2025
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2018/05/CJ-Consiliul-Judetean-sigla.jpg)
Județul Neamț, titular plan, anunță publicul interesat asupra luării deciziei de continuare a procedurii de avizare a Planului Județean de Gestionare a Deșeurilor Neamț pentru perioada 2019-2025, cu evaluare de mediu, urmând a fi supus procedurii de adoptare cu aviz de mediu.
Publicul poate face propuneri de reconsiderare a acestei decizii în scris la sediul APM Neamț din Piatra Neamț, Piața 22 Decembrie nr.5, de luni până joi între orele 8.00-16.30 și vineri între orele 8.00-14.00 în termen de 10 zile calendaristice de la data prezentului anunț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)