Felicitări domnilor si tot respectul .De astfel de oameni avem nevoie.
Niculina spune
V-am ascultat cu emotie si mult interes, ce minunat e ca mai sunt totusi oameni ce isi fac griji pentru vremurile in care am ajuns.Am crezut totusi ca au disparut astfel de oameni odata cu venirea asa-zisei democratii in Romania.Felicitari pentru acest frumos interviu ce a avut in incheiere superbii catelusi:)
Gabi spune
Domnule Iosub, felicitari pentru temele alese!
Madalin spune
Acesti domni au prins si au facut scolala adevarata,nu ca astazi o golaneala si o scoala fara valoare in mare parte! Oameni formati cum trebuie.
Felicitări domnilor si tot respectul .De astfel de oameni avem nevoie.
V-am ascultat cu emotie si mult interes, ce minunat e ca mai sunt totusi oameni ce isi fac griji pentru vremurile in care am ajuns.Am crezut totusi ca au disparut astfel de oameni odata cu venirea asa-zisei democratii in Romania.Felicitari pentru acest frumos interviu ce a avut in incheiere superbii catelusi:)
Domnule Iosub, felicitari pentru temele alese!
Acesti domni au prins si au facut scolala adevarata,nu ca astazi o golaneala si o scoala fara valoare in mare parte! Oameni formati cum trebuie.