De frica rușilor, un bărbat s-a prezentat la UPU cu vesta antiglonț pe el
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/02/gomtttttt-1024x512.png)
Încet și sigur se declanșează o nouă isterie legată de un posibil război. În mod evident, panica instalată începe să se traducă prin gesturi cel puțin exagerate. Un bărbat din Galați s-a prezentat la Unitatea de Primiri Urgențe pentru un consult purtând o vestă antiglonț.
Ce anume l-a determinat să ia o asemenea măsură de precauție precum și mai multe despre acest caz pe știrinationale.eu – AICI.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)