Dacă îl cunoașteți pe acest tânăr, anunțați poliția
Poliția municipiului Piatra Neamț desfășoară cercetări într-un caz de tâlhărie, faptă săvârșită în data de 18.01.2015, orele 04.00, când un grup de tineri au acostat un bărbat ce se deplasa pe strada Petru Rareș pe care l-au deposedat prin violență de un telefon mobil și o sumă de bani. Pe această cale solicităm sprijinul cetățenilor și a mass mediei în identificarea unei persoane surprinsă în imaginile următoare.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Seamana cu un amic ….african-american dar nu cred ca e chiar el.
Ce sa vezi din fotografia aia cu o rezolutie de tot risul?
Ca e imbracat????
🙂