Cum să începi săptămâna cu stil: tamponând o mașină de Poliție (NEAMȚ)
Un accident rutier soldat din fericire doar cu pagube de ordin material s-a produs astăzi la Capșa, în Bicaz. Potrivit martorilor un șofer neatent care nu a păstrat o distanță regulamentară a lovit o mașină care aparține Poliției Transporturi și care oprise la trecerea pentru pietoni pentru a acorda prioritate.
Informația a fost confirmată de IPJ Neamț.
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/ac-2.jpg)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/acc-1.jpg)
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)