Consilierul local Teodorescu Constantin propune majorarea fondurilor alocate pentru copii
La ultima sedinta de CL de la Piatra Neamt consilierul local Teodorescu Constantin a propus majorarea sumelor alocate pentru unele burse oferite elevilor. Desi propunerea consilierului PNL a nascut prima dezbatere din acest an din CL, la final, dupa multe explicatii si rasuciri ale subiectului, sumele alocate au ramas ca si inainte, adica de toata jena.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)