Conferință de presă Primăria Piatra-Neamț, 25.10.2017
Ieri, 25 octombrie primarul municipiului Piatra-Neamț Dragoș Chitic, a susținut o conferință de presă în care a vorbit despre proiectele care vor fi supuse la vot în Ședința de Consiliu Local de joi, 26 octombrie, pe care a considerat necesar să le dezvolte în conferința de presă, pentru a fi mai ușor înțelese, dar și două informări legate de Piața Centrală.
Detalii găsiți în materialul video atașat mai jos.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)