Conferință de presă Consiliul Județean Neamț 28-01-2016
Noul președinte al Consiliului Județean Neamț , doamna Emilia Arcan, a ținut o conferință de presă în care a invitat și șefii de comisii din consiliu.
Dincolo de poticnelile jenante ale celor din jurul doamnei Arcan, am văzut la această conferință primul președinte de Consiliu Județean care într-adevăr vrea să facă ceva și mai ales vrea să scoată din joc câteva personaje dubioase care făceau legea în unele unități subordonate Consiliului Județean.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
neinteresant!sedinte ,nimic concret,varbesc ca sa se auda!
Parca vad pe unii in postura lui NM Siseanu DA BINE ! dupa care :STAPANE ,ZBOARA ,ZBOARA ,D au in JUDECATA prezidiul de judecata si in general pe toata lumea , ASTA dupa ce sa descoperit CUTIA MILEI .