Concurs pentru două posturi de fasonator mecanic în cadrul Ocolul Silvic Pipirig (4)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/09/l_20150423-tree-cuttig-12001-1024x576.jpg)
DIRECŢIA SILVICĂ NEAMŢ, cu sediul în Piatra Neamţ, str. V.A.Urechia nr.24, anunță că, în data de 08 octombrie 2019, organizează concurs pentru ocuparea a două posturi de fasonator mecanic, vacante pe perioadă nedeterminată, în cadrul Ocolul Silvic Pipirig.
Condiţiile minime de studii: curs calificare în domeniu
Înscrierile şi depunerea dosarelor pentru concurs/examen se fac la compartimentul resurse umane din cadrul Ocolului Silvic Pipirig, până în data de 07.10.2019, ora 12.
Modalitatea de verificare pentru posturile scoase la concurs/examen – interviu/probă practică susținută la sediul Ocolului Silvic Pipirig.
Informații suplimentare se pot obține de la biroul resurse umane (nr.telefon 0233/213768, int.120, 122).
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)