Circulați cu atenție! Ninge pe toate sectoarele de drumuri naționale de pe raza județului Neamț/Se acționează cu lamă și antiderapant (VIDEO)
Ninge în acest moment pe toate sectoarele de drumuri naționale de pe raza județului Neamț. Echipele DRDP Iași – SDN Piatra Neamț acționează cu lamă și material antiderapant, pentru asigurarea traficului. Circulați cu atenție! au transmis reprezentanții DRDP Iași.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)