Ciocoiu Doina din Neamț. Dată în urmărire națională!
CIOCOIU MIORIŢA-DOINA, în vârstă de 66 de ani, cu domiciliul pe raza judeţului Neamţ. Urmărită naţional pentru săvârşirea infracţiunii de înşelăciune.
Cine are relații despre unde se află sau o vede este rugat(ă) să sune la 112.
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/07/CIOCOIU-MIORITA-DOINA.jpg)
Date obținute ca urmare a cererii adresate Inspectoratului de Poliţie al județului Neamț, formulată în baza Legii nr. 544/2001 privind liberul acces la informaţiile de interes public.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Aceasta persoana am vazu-to si in Chicago da-ca nu gresesc .
Poate a furat un mar…..noi nu stim nu scrie nicăieri ce a făcut.
HALAL, MADAME ! DUMNEZEU PLATESTE FAPTELE MIZERABILE PE CARE LE-AI FACUT DE-A LUNGUL TIMPULUI ! AI CREZUT CA VEI SCAPA ? IATA, SA TE GANDESTI LA SUFERINTA PE CARE AI FACUT-O IMPREUNA CU DESCREIERATUL DE GELU CIOCOIU ! TE-A INSTRUIT BINE !
Despre ce este vorba? Mi-a fost profesoara.