Cine a pierdut o trotinetă, o poate recupera de la sediul Poliției Locale
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/10/646x404-3.jpg)
Un echipaj al Poliției Locale Piatra Neamț – Biroul Ordine Publică a găsit, în data de 15.10.2019, în jurul orelor 20.30, în Parcul Central din municipiul Piatra Neamț – zona fântânii arteziene – o trotinetă pentru copii.
Aceasta se află la sediul Poliției Locale Piatra Neamț (str. Aleea Viforului, nr.1 4, bl. D1), iar proprietarul este așteptat să o identifice și să o recupereze.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)