(FOTO) Ceai cald pentru comercianții din Piața Centrală din Piatra-Neamț
Românii s-au obișnuit să vadă membrii partidelelor doar în campaniile electorale. Iată că tinerii din PSD, filiala Piatra-Neamț, au demonstrat că pot fi excepția de la regulă.
„Noi cei din PSD Piatra-Neamț vrem să demontăm această obișnuință și să fim prezenți cu diferite acțiuni printre oameni și nevoile lor! Am fost prezenți la Piața Centrală din Piatra-Neamț, unde am avut grijă să împărțim ceai cald tuturor comercianților care stau de dimineața până seara în frig pentru a-și vinde produsele! ”, a transmis președintele TSD Piatra-Neamț, Alexandru Topor.
De asemenea, președintele TSD Piatra-Neamț a ținut să mulțumească tuturor colegilor care au fost prezenți la această acțiune.
Felicitări pentru această inițiativă frumoasă!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)