Ce probleme mai au pietrenii?
Echipa de jurnalisti de la Neamt TV Online a realizat un sondaj printre cetateni. Am dorit sa aflam care sunt cele mai mari probleme ale pietrenilor. Principalele raspunsuri au fost: saracia, mizeria, drumurile proaste, preturile mari, veniturile mici, lipsa locurilor de munca si multe altele.
Urmariti clipul de mai jos.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
daca toti suntem asa de buni reporteri ce ar fi daca si domnii care sunt sau au vrut sa ocupe vre-o functie sa-si poata lua „FETELE” de pe blocuri
doamna de la minutul 6:37 , a fost maxima, ne imbolnavim mergand pe strada. inseamna logic ca fiecare dintre noi am fi bolnavi sau suntem bolnavi.veniti si prin maratei, ca si acolo sunt oameni , sau poate ca nici voi nu stiati ca exista cartierul asta??