Cățeluși abandonați, spre adopție, vis-a-vis de Club Scala (Viișoara)
PENTRU ADOPȚIE: Doi cățeluşi frumoşi, după cum se poate vedea din pozele alăturate, îşi aşteaptă un cămin călduros. Se găsesc la intrare în Viişoara, vis-a-vis de Club Scala. Pe partea stângă a sensului de mers dinspre Piatra-Neamț spre Bicaz, este un drum care coboară abrupt, pe stânga este un fel de parcare, iar în vecinătate o clădire dezafectată. Parchezi acolo şi vin ei singuri, de foame.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Ce rasa sunt?