(ACTUALIZARE – A FOST GĂSITĂ!) Cățelușă pierdută în zona Sarata-Dobreni, Neamț
ACTUALIZARE: A FOST GĂSITĂ. MULȚUMIM!
Eva este o cățelușă salvată cu mari eforturi de pe străzi de niște oameni buni, însă, din păcate, pe data de 2 mai 2022, a evadat din zona în care era adăpostită și a ajuns iar pe drumuri.
Evenimentul s-a petrecut în Sarata-Dobreni, Neamț, dar poate fi în aceste momente oriunde pe raza județului Neamț… sau în alt județ, în cazul în care a fost preluată de altcineva care a văzut-o pe drum.
Salvatorii acesteia au depus și continuă să depună eforturi prin postarea de anunțuri și afișe pe rețelele de socializare, dar și în zona dispariției.
Este o cățelușă inofensivă, dar temătoare de cei care se apropie de ea.
Se oferă recompensă celor care o găsesc sau care pot oferi informații despre ultimul loc în care a fost văzută și acest lucru conduce la găsirea ei.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)