Catalin Calin este noul director al Vamii Piatra Neamt
Functia de conducere de la Vama Piatra Neamt este ocupata pe o perioada de 6 luni de Catalin Calin. Acest interimat survine in contextul in care directorul Valentin Ghilea a fost suspendat din functie deoarece a fost trimis in instanta pentru abuz in serviciu contra intereselor publice. Dosarul este pe rol din 2009. Detalii aici.
Ilona Popescu
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)