Cascadorii râsului! Liberalii au prezentat azi ce au făcut la Piatra-Neamț
Într-o postare, liberalii s-au lăudat cu realizările primarului Carabelea. De fapt s-au lăudat cu realizări care nu sunt ale lui Carabelea și cu alte, să le spunem, minciunele.
Ce a fost amuzant la postarea liberalilor a fost faptul că au avut nevoie de ore bune să își dea seama ca orașul se cheamă Piatra-Neamț și nu Piata-Neamț.
Să greșești un text și să scrii Piata în loc de Piatra se poate întâmpla oricui, doar că în cazul de față vorbim de o sumă de incompetenți prin mâna cărora a trecut textul și grafica înainte de a fi publicate și nu vorbim de orice incompetenți, ci de unii care au pretenții că administrează banii și destinele a zeci de mii de oameni.
Dar totuși, pentru amuzament, să vedem și cum se laudă PNL și Carabelea cu proiectele lui Chitic și cu hectare de asfalt la Piatra-Neamț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Unde sunt troleele, cat s a pierdut prin îngroparea și devalizarea acestei investiții?de ce nu a fost adăugată aceasta realizare la bilanțul anual?
Minciuna și manipularea alături de ură sunt valorile liberale actuale! Rusineeeeeee!
Bine zis…