Carambol cu 3 mașini implicate, în zona Casei de Cultură
Din cauza nerespectării distanței în trafic, 3 mașini au fost implicate într-un carambol joi, 15 septembrie, în zona Casei de Cultură din Piatra-Neamț. În urma impactului nu s-au înregistrat victime. Traficul în zonă este îngreunat, deoarece șoferii nu au mutat mașinile, ci le-au lăsat în poziția de după impact, probabil până în momentul în care se va stabili cine a fost vinovatul producerii accidentului.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
RUIGBISTI ! LE PLACE la GRAMADA ori sa le Faca Gramada , autoturismele .