Campania de sterilizări gratuite continuă în comuna Dobreni
Asociația Prieten Credincios Piatra-Neamț și Asociația Mukitza – Franța au lansat o campanie de sterilizare gratuită a animalelor (câini și pisici) din comuna Dobreni. Persoanele fizice interesate de sterilizarea animalelor din gospodăriile proprii se pot prezenta miercuri, 30 august, începând cu ora 9:00 la sediul biroului de pază de la Primăria comunei Dobreni pentru sterilizarea gratuită a animalelor.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)